Konkurs na „Złoty Produkt” Ekomuzeum Doliny Noteci

ekomap powiat nakielski a3-002mapa 1Na terenie objętym LSR „Łączy nas Noteć” zostały zidentyfikowane produkty lokalne Ekomuzeum Doliny Noteci i pogrupowane na cztery kategorie:

Warto spróbować: w tej kategorii zostały ujęte produkty kulinarne, które oddają tradycyjne smaki Krajny i Pałuk

Warto odwiedzić: to podstawa Ekomuzeum Doliny Noteci, obiekty na bazie których powstaje pełna oferta turystyczna na Krajnie i Pałukach

Warto wziąć udział: wszelkie imprezy na stałe wpisane w kulturalno-aktywny kalendarz powiatu nakielskiego. Wydarzenia z jednej strony promocyjne z drugiej natomiast pokazujące walory Doliny Noteci. To także kategoria dla lubiących aktywnie i na sportowo spędzać czas.

Warto mieć: każdy turysta chciałby miłe wspomnienia zachować na dłużej, stąd kategoria z regionalnymi pamiątkami, szczególnie promująca rękodzieło.

Wszystkie produkty zostały pokazane na mapie produktu lokalnego Ekomuzeum Doliny Noteci.


Wszystkie produkty zostały pokazane na mapie produktu lokalnego Ekomuzeum Doliny Noteci.

Zarząd Stowarzyszenia „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” poszukuje tego wyjątkowego, który zasługiwałby na miano „Złotego Produktu”. W związku z tym ogłasza konkurs na „Złoty Produkt” Ekomuzeum Doliny Noteci. Ma on na celu wybranie lokalnych produktów na wagę złota. Aby wziąć udział w konkursie należy w dniach od środy 12 listopada 2014 roku do piątku 28 listopada 2014 roku dostarczyć do biura LGD (ul. Powstańców Wielkopolskich 6, 89-100 Nakło nad Notecią) Kartę Zgłoszenia (załączona w plikach do pobrania na stronie www.krajna-paluki.cna.org.pl).

Wszystkie atrakcje Ekomuzeum Doliny Noteci a także osoby fizyczne oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą, które oferują produkty lub usługi w ramach sieci Ekomuzeum Doliny Noteci,

zapraszamy do zapoznania się z regulaminem zamieszczonym na stronie internetowej www.krajna-paluki.cna.org.pl i do wykorzystania niepowtarzalnej szansy na promocję.

 

DO POBRANIA

 

mapa 1ekomap powiat nakielski a3-002