Spotkanie EKOMUZEUM połączone z PIERZOKIEM

 

Masz pomysł na rozwój turystyki w powiecie nakielskim? Działasz na rzecz pielęgnowania i zachowania lokalnej kultury? Interesujesz się produktami lokalnymi? Znasz i cenisz bogactwo przyrodnicze Doliny Noteci?

Zapraszamy na spotkanie sieci Ekomuzeum Doliny Notecią połączone z "PIERZOKIEM".

Czytaj więcej...

Spotkanie sympatyków Ekomuzeum Doliny Noteci

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza miłośników lokalnego dziedzictwa  do wspólnego budowania produktu turystycznego jakim jest Ekomuzeum Doliny Noteci.

Spotkanie tematyczne odbędzie się 18 listopada (poniedziałek) o godz. 15:30 w świetlicy wiejskiej w Gumnowicach.


Czytaj więcej...

Ekomuzeum zaprasza na gęsinę

 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza wszystkich smakoszy gęsiny i lokalnego jadła do odwiedzenia stoiska promocyjnego LGD organizowanego w ramach wspólnej inicjatywy Ekomuzeum Doliny Noteci. Zapraszamy  11 listopada (poniedziałek) od godziny 10:00 do Minikowa k. Nakła nad Notecią.

Czytaj więcej...

Ziemniaczana sobota w Matyldzinie

Ziemniaki, pyry, kartofle, bulwy królowały w minioną sobotę na matyldzińskich stołach. Wszystko to za sprawą niezwykłego wydarzenia przygotowywanego już od kilku lat przez Sołectwo Matyldzin oraz Gminną Radę Kół Gospodyń Wiejskich w Mroczy we współpracy ze Stowarzyszeniem „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” oraz Gminą Mrocza.

 

 

Czytaj więcej...