Zapraszamy na spacery nordic walking

Wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek, Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza do wzięcia udziału w spacerach nordic walking.

Pierwszy spacer odbędzie się w sobotę 11 kwietnia br. i prowadzić będzie Leśną ścieżką rodu Potulickich. Przewidywany czas spaceru to 3 – 4 godziny. Zbiórka nastąpi przy leśniczówce w Gorzeniu o godz. 10:00.

Drugi spacer zaplanowany został na sobotę 9 maja br. Zbiórka odbędzie się przy stadionie w Zamościu o godz. 10:00. Spacer będzie wiódł Leśnym duktem w Zamościu i potrwa ok. 3 godz.

Oba spacery zakończą się poczęstunkiem produktem lokalnym.

 

Chęć wzięcia udziału w spacerze w Gorzeniu należy zgłosić pracownikom biura LGD mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (52) 524-64-34, podając swoje dane: imię i nazwisko oraz nr telefonu do 31 marca do godz. 16:00. Termin zgłoszeń na drugi spacer (w Zamościu) upływa 30 kwietnia.

UWAGA: Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale w spacerze decyduje kolejność zgłoszeń. Obie trasy spacerowe zaczynają się i kończą w tym samym miejscu. Dojazd na miejsce zbiórki – we własnym zakresie.

spacer nw 2015