Impreza na Ranczo


 

Nakło nad Notecią, 23.08.2017 r.

 

Już 9 września na Ranczo u Amadeusza (Bielawy 24) odbędzie się impreza plenerowa Ekomuzeum Doliny Noteci. Wszystkich mieszkańców powiatu nakielskiego oraz gości zapraszamy w sobotę na „Biesiadę na Ranczo”. Impreza rozpocznie się o godzinie 15:00 i potrwa do ok. godz. 19.00. Na przybyłych czekać będzie moc atrakcji. Każdy znajdzie coś dla siebie: zapraszamy do skosztowania produktów kuchni regionalnej, będzie można zaopatrzyć się w lokalne produkty m.in. domowe krówki cioci Tekli czy ekologiczną mąkę z młyna w Dziewierzewie.

 

 

Szczególne atrakcje będą czekały na dzieci: warsztaty tworzenia kwiatów z papieru pod czujnym okiem instruktora, spotkanie z legendami Krajny prowadzone przez przedstawicieli Muzeum Ziemi Krajeńskiej, ponadto liczne konkursy z nagrodami, możliwość przeistoczenia się w ulubioną postać bajkową dzięki malowaniu twarzy, dmuchany plac zabaw oraz wata cukrowa i popcorn.

 

 

W programie także możliwość zwiedzania minizoo z przewodnikiem i specjalny konkurs plastyczny na ulubione zwierzątko z Rancza.

 

 

Serdecznie zapraszamy!