Zapraszamy na spotkanie na statku

Nakło nad Notecią, 28.05.2019 r.

 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” zaprasza mieszkańców powiatu nakielskiego na spotkanie tematyczne dotyczące rozwijania turystyki, rekreacji i dziedzictwa kulturowego na obszarze regionu w ramach działań Ekomuzeum Doliny Noteci.

 

Spotkanie odbędzie się 15.06.2019 r. (sobota) podczas rejsu statkiem „Władysław Łokietek”.W jego programie przewidziano dyskusję dot. m.in. bieżącej działalności Ekomuzeum Doliny Noteci, organizacji wspólnych inicjatyw rekreacyjno-kulturowych oraz kolejnych pomysłów na rozwój turystyczny regionu. Ponadto spotkanie będzie okazją do zaprezentowania jednej z atrakcji turystycznych powiatu jaką niewątpliwie stanowią rejsy na rzece Noteć.

 

Udział w czerwcowym spotkaniu tematycznym jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 577 753 019 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 11. czerwca br.

 

Z uwagi na fakt, iż sieć Ekomuzeum Doliny Noteci jest otwarta na nowych członków, wciąż się rozwija i dąży do integrowania środowisk zainteresowanych rozwijaniem i upowszechnianiem zasobów lokalnego dziedzictwa Krajny i Pałuk, do udziału w spotkaniu Partnerstwo zaprasza wszystkich, którym bliska jest idea współpracy na rzecz lokalnej społeczności w oparciu o historię, kulturę, przyrodę regionu.

 

Rejs tematyczny Doliną Noteci rozpocznie się o godzinie 14.00 i potrwa do godz. 18.00. Zbiórka uczestników na parkingu przy ul. Poznańskiej (Orlen) w Nakle nad Notecią o godz. 13.00.