Zapraszamy na wrześniowe spotkanie w ramach Ekomuzeum

 

Nakło nad Notecią, 22.08.2019 r.

 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu nakielskiego do wspólnego budowania produktu turystycznego Ekomuzeum Doliny Noteci oraz rozwijania jego oferty. Spotkanie tematyczne dotyczące rozwijania turystyki, rekreacji i dziedzictwa kulturowego na obszarze regionu w ramach Ekomuzeum Doliny Noteci odbędzie się 4 września 2019 r. (środa) o godz. 15:00, w smażalni ryb w Ślesinie, przy ul. Stawowej 2.

 

W programie przewidziano dyskusję dot. bieżącej działalności EDN-u, organizacji wspólnych inicjatyw w tym udziału w targach i wystawach oraz wyjazdach studyjnych. W trakcie spotkania zaplanowano także poczęstunek produktem lokalnym, gdzie królować będzie „KARP NAKIELSKI” wpisany na listę produktów tradycyjnych prowadzonej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 577 753 019 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 02.09.2019 r.

Celem spotkania jest integrowanie środowisk zainteresowanych rozwijaniem i upowszechnianiem zasobów lokalnego dziedzictwa.

 

Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć produktów turystycznych, która swoje zasoby zawdzięcza bogactwu tradycji, historii i przyrody Doliny Noteci, a przede wszystkim zrzesza ludzi pełnych pasji i energii, gotowych do działania. Mieszkańców powiatu nakielskiego, mających do zaoferowania ciekawą ofertę turystyczną, zapraszamy do włączenia się w tę niezwykłą inicjatywę, której koordynatorem jest Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.