Spotkanie sympatyków Ekomuzeum Doliny Noteci

Nakło nad Notecią, 05.11.2019 r.

 

Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk” serdecznie zaprasza miłośników lokalnego dziedzictwa do wspólnego budowania produktu turystycznego jakim jest Ekomuzeum Doliny Noteci.

 

Podczas spotkania tematycznego, dotyczącego rozwoju turystyki, rekreacji i dziedzictwa kulturowego powiatu nakielskiego, poruszone zostaną kwestie bieżącej działalności EDN-u, tj. funkcjonowania Sieci, wspólnie organizowanych inicjatyw, udziału w targach, wystawach itd.

W trakcie spotkania przewidziano drobny poczęstunek.

 

Spotkanie odbędzie się 18 listopada (poniedziałek) o godz. 15:30 w świetlicy wiejskiej w Gumnowicach.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 577 753 019 bądź mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dn. 14.11.2019 r.

 

Celem spotkania jest integrowanie środowisk zainteresowanych rozwijaniem i upowszechnianiem zasobów lokalnego dziedzictwa Krajny i Pałuk.

 

Ekomuzeum Doliny Noteci to sieć produktów turystycznych, która swoje zasoby zawdzięcza bogactwu tradycji, historii i przyrody Doliny Noteci, a przede wszystkim zrzesza ludzi pełnych pasji i energii, gotowych do działania. Mieszkańców powiatu nakielskiego, mających do zaoferowania ciekawą ofertę turystyczną, zapraszamy do włączenia się w tę niezwykłą inicjatywę, której koordynatorem jest Stowarzyszenie „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”.